| RenataAlesya a întrebat:

Dau funda! Buna TPU! Va rog sa ma ajutati! Cum scap de celulita? Ce diete stiti, ce exercitii pentru reducerea ei. Vreau sa stiu totul. Acum vine vara si plec la mare, dar mi-e rusine cu celulita pe care o am mai ales in zona abdomenuluicrying

1 răspuns:
| IMUNOSTIMPLAFAR a răspuns:

Te pot ajuta cu aceasta problema tel 0745189768 Farmacist GABRIELA STEFANCU sau intra pe www.farmacie-naturista.ro si lasa intrebarea pe site la INTREABA FARMACISTUL