| cinderellaindreams a întrebat:

Dau FUNDA celui care imi raspunde la intrebare.De ce nu a aparut inca revista pentru adolescenti "POPCORN"luna ianuarie? Sau poate eu nu am gasit-o la chiosc...cand accesez site-ul lor, nu merge.Sunt disperata fiindca e preferata mea! Ma gandesc ca poate nu va mai aparea fiindca din 1995 este publicata.Nu uitati, dau FUNDA!

1 răspuns:
| thegatekeeper a răspuns:

Si eu sunt la fel, in fiecare zi verific site-ul lor, in speranta ca poate a aparut noul numar. Obisnuiesc sa ma uit in fiecare luna ca sa vad daca are ceva care ma intereseaza si eventual sa o cumpar, iar acum e destul de enervant, parca nu mai exista. Sper sa nu fie adevarat, insa. Nu putem decat astepta. Daca nu apare pana la finalul lunii, atunci cred ca nu o sa mai apara, din pacate sad.