| cinderellaindreams a întrebat:

De ce nu a aparut inca revista pentru adolescenti "POPCORN"luna ianuarie? Sau poate eu nu am gasit-o la chiosc...cand accesez site-ul lor, nu merge.Sunt disperata fiindca e preferata mea! Ma gandesc ca poate nu va mai aparea fiindca din 1995 este publicata.

Răspuns Câştigător
| RockForever99 a răspuns:

Preferata mea este tot POPCORN.Dar din pacate am gasit ca BRAVO a cumparat POPCORN din cauza concurentei.Asa ca nu o sa mai apara. Iubeam revista aia.sad