| Kiduuuu1445 a întrebat:

Dau funda celui/celei care imi da cele mai multe linkuri de download(care sa fie si bune)cu seriale/filme in care joaca actorii din serialul Nini. Ca sa ma fac inteleasa, nu vreau episoade din Nini, ci filme sau seriale in care joaca actorii din acest serial de pe Disney Chanel. Multumesc:*:*

1 răspuns:
| YuukiYou a răspuns:

Juan Manuel Guilera (Martin) a mai jucat in patit-o Feo si il chema Gonzalo. dar nu gasesc nicaieri episoadele.