| Anadrada a întrebat:

Ce seriale și filme frumoase de pe disney Chanel știți

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Adica sa se dea acu pe Disney channel sau sa fie marca Disney?

| Anadrada explică:

Seriale mai vechi nu ca cele de acum. Acum 4 ani ma uitam foarte mult pe disney Chanel și știu ca nu am văzut multe seriale sau filme. Și m-am gândit sa ma uit la câteva.

| KnoTheGod a răspuns:

Violetta.

| AndreeaDeea200527 a răspuns:

Ca serial îți recomand „Zile de vară„. A fost dat mai demult pe Disney. Acum îl poți urmări pe Trilulilu. Are 50 de episoade de aproximativ 22-23 minute. Te mai poți uita la „H2O Adaugă apă„, pe Youtube. Sunt 78 de episoade, dar nu mai știu durata unui episod. Sper că te-am ajutat.