| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda garantat daca raspundeti la aceste intrebari!
1.Ce este un blog?
2.Ce se posteaza pe un blog?
3.Ce bloguri stiti?
4. Aveti un blog? Care?
Spuneti-mi despre bloguri
Raspundeti sincer!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E un jurnal online, de fapt asa au pornit blogurile, dar acum multe din ele deja putem spune ca sunt site-uri in toata regula, dar in format de blog. Poti posta orice. Nu am happy.

| Milayaa a răspuns:

Blogul e ca un site personalizat al tau..aici tu esti scriitorul
se posteaza multe informatii poze
pai daca e un blog fashion cum ar fi asta http://www.thegoldendiamonds.com/
postezi pozele tale sau altora cu toate tendintele modei...etc
poti sa ai un blog unde sa scrii despre probleme politice, sociale, ...am avut si eu unul dar nu aveam atitea accesari..acuma mai toti au.
funda?:*:*:*