| anonim_4396 a întrebat:

happy Nu de mult timp,as fii vrut sa imi fac un blog pentru fete.
Am multa inspiratie,dar problema mea e ca nu stiu ce se posteaza pe un astfel de blog. Nu am mai vazut decat bloguri de fani,si nu m-ar interesa o pagina de fani nebuni dupa... taylor swift de exemplu.[nu am nimic cu taylor].
Intrebarea mea este: Vreti sa imi dati idei de postari. Daca ati fi amabili ati putea sa imi spuneti cum se "decoreaza" un blog si cum se posteaza poze?
Pa pa, multumesc mult, sper sa imi raspundeti!
happy

Răspuns Câştigător
| sophieLY a răspuns:

Fa-ti cont pe blogspot.ro. Gasesti pe net informatii despre tot ce ai nevoie pentru a-l personaliza. Cat despre ce sa fie... Moda, make-up, noutati si barfe, cam ce ne place noua, adolescentelor. Incearca totusi, sa il faci mai interesant decat o pagina obisnuita de pe facebook cum isi fac toate mai nou rolling eyes.
Bafta happy!

| anonim_4396 explică (pentru sophieLY):

Iti multumesc mult! Crezi ca ar fi frumos sa postez:origami[cum se fac], cum se face graffiti, lucruri handmade? happy

| sophieLY a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca, stii sa faci si sa explici, de ce nu? happy

| sophieLY a răspuns (pentru sophieLY):

Multumesc de fundita :*!

7 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Eu recomand ucoz.ro. am inceput sa lucrez la un blog aici si sunt destul de multumita.
pe blog postezi cum vrei tu... nu trebuie sa urmezi anumite reguli (in afara de cele de bun simt, binenteles happy ). e jurnalul tau si tu te organizezi cum vrei.
modul de postare si personalizare difera de la un sistem la altu. daca alegi ucoz.ro ai forum. ucoz.ro unde ai foarte multe materiale ajutatoare pe tema asta.
multa bafta

| emstrong a răspuns:

Bloguri fara bani se fac pe blogspot.ro si de acolo iti alegi tot ce vrei :background si alte cele! numele blogului

| anonim_4396 explică (pentru emstrong):

Idei de postat?

| SkyscraperAM a răspuns:

Hei.
Acum ceva timp, si eu am fost "proprietara" unui blog. Ei bine, nu e atat de complicat. Scrii despre orice. Atata timp cat exista imaginatie, poti scrie si despre un fir de praf. Orice. De exemplu: un cadru din natura care ar putea sa impresioneze, o anumita carte, importanta naturii, sau a oricarui alt lucru si poti scrie si din experientele proprii thinking: ce te-a socat, te-a facut fericita, cine esti... etc. Sunt atatea subiecte... te poti inspira din orice lucru.
Ai zis ca ai inspiratie. deci? laughing ce mai astepti, atunci? Gaseste singura subiecte multiple, interesante.
Bafta!