| ApAndrei a întrebat:

Dau funda si vot cui ma poate ajuta cel mai bine: Am facut un cont Top Gear, l-am activat, mi-a spus ca s-a activat contul, iar cand am introdus datele imi spunea sa sa activez contul. Am incercat de vreo 50 si ceva de ori dar tot imi spunea sa activez contul. Ce asi putea sa fac?

2 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Vezi ca ai primit un e-mail pentru activare. Ai acolo toate instructiunile.
Funda?

| ApAndrei explică:

A incercat de mai multe ori sa activeze dar nu a reusit si nu mai scrie nimic in mesaj