| anonim_4396 a întrebat:

Recent mi-am facut cont pe www.000webhost.com si nici pana acum nu mi-au activat contul. Cine ma poate ajuta, ce as putea sa fac? Daca stiti voi niste site-uri precum acesta sunt bine-venite.

Răspuns Câştigător
| Brotacelul a răspuns:

Daca vrei sa-ti creezi propriul site, iti recomand www.ucoz.ro - e gratuit.

1 răspuns:
| artur99 a răspuns:

Incearca hostinger, dar nu se compara nici unul free cu cele platite happy Deci iti recomand sa scoti si tu cativa lei din buzunar si sa iti iei si tu ceva premium, ca nu ai ce face cu astea free...