| TrixLove a întrebat:

Dau funda! Va rog sa-mi spuneti un sampon sau o modalitate de a-mi face parul drept, lins, dar cu volum. Adica exact cam cum il face placa, dar nu vreau sa decurg la asta. Un sampon, balsam sau altceva, pls!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu ajutorul unui pieptăn cu dinți rari și uscătorul de păr îl îndrepți. La o distanță de 15 cm pulverizezi lac de păr (îl găsești la Oriflame) pentru a sta ordonat.
Pa, pa.

| Teodor555 a răspuns:

Cand ai parul mic trebuie sa il ai putin tepos, daca il ai tepos il lasi 2-3 luni netuns si o sa vezi ca o sa creasca asa