| TrixLove a întrebat:

As vrea sa stiu ce sampon sau balsam de par mi-ar face parul mai drept. Nu vreau sa decurg la placa, deoarece arde parul si as vrea s-o las ca ultima varianta. Eu am parul oarecum drept, dar se onduleaza si as vrea sa fie...lins, dar cu volum...help me. Am cautat pe net, dar nu am gasit raspunsurile pe care le asteptam. va rog spuneti-mi metode. Funda si vot.

Răspuns Câştigător
| ElenaGilb3rt a răspuns:

Eu zic sa incerci sampoanele si balsamele de la Elseve. Sunt foarte bune. De cand le-am incercat sunt foarte multumita de ele. Nu stiu exact de care dar intreaba la farmacii fiindca au mai multe modele. Fundita? tongue

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt șampoane pentru păr drept/disciplinat de la Avon, Nivea, etc.
Pa, pa.