| aannoonniimmaa a întrebat:

Dau funda! Va rogg ajutati-ma in legatura cu o problema pe Facebook. Daca intra cineva la mine la profil nu imi vede actualizarile alea de gen:am adaugat pe nu stiu cine in lista sau imi place nu stiu ce. Ar trebui sa fie in partea dreapta sub:prieteni fotografii aprecieri harta. dar nu imi apare.va rog un raspuns sigur si util.

3 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Asteapta, poate isi revine de la el. Sau poate ai bifat sa vezi numai tu ceea ce postezi. Tu vezi ce postezi?

| aannoonniimmaa explică (pentru oOSaritaOo):

Nu e vorba de postat. postarile, distribuirile mi se vad, doar ca daca te uiti la tine la profil in dreapta vezi acolo ca ai adaugat pe x in lista sau ca apreciezi..eu vad chestiile alea dar altii nu le vad.

| aannoonniimmaa explică (pentru oOSaritaOo):

Nu este vorba de distribuiri sau postari alea apar.du-te la profil si vezi ca in dreapta iti apare ce ai apreciat recent si cu cine te.ai imprietenit..alea nu apar la mine, adica eu le vad dar alti nu le vad