| loredanalorena a întrebat:

Dau FUNDA + voturi! Va rog, spuneti-mi si mie in ce program este facuta poza de mai jos si daca puteti, numai daca puteti sa-mi spuneti si ce pasi trebuie sa urmez ca sa imi iasa si mie ceva asemanator. Multumesc!

https://www.facebook.com/....../photo.php

Răspuns Câştigător
| LeMike a răspuns:

Cred ca este facuta in photoshop, cauta pe google tutoriale photoshop si o sa vezi aclolo.

8 răspunsuri:
| Janek21 a răspuns:

Care poza?

| zdrangoi a răspuns (pentru Janek21):

Click pe link!

| loredanalorena explică (pentru Janek21):

Da click pe linkwinking

| zdrangoi a răspuns (pentru Janek21):

Vrei cat mai multe click-uri pe link?

| Janek21 a răspuns (pentru zdrangoi):

Link-ul nu era pus cand am intrebat "Care poza". La pus dupa ce i-am atras atentia ca are intrebarea incompleta.

| Janek21 a răspuns (pentru loredanalorena):

Nu fi ipocrita. Link-ul nu era pus cand am intrebat "Care poza". L-ai pus dupa ce ti-am atras atentia ca intrebarea este incompleta.

| zdrangoi a răspuns (pentru Janek21):

OK!

| loredanalorena explică (pentru Janek21):

Da, uitasem sa-l pun dar l-am pus imediat dupa aceea insa, inainte sa raspunzi tu "Care poza?". Poate tu ai vazut intrebarea inainte sa-l pun dar ai raspuns dupa ce l-am pus... oricum, nu mai conteaza. Te rog sa nu mai scrii la adresa mea cuvinte de genul "ipocrita" pentru ca nu ai dreptul, erai in necunostiinta de cauza si nici eu nu ti-am adresat niciun cuvant ne la locul lui, mai mult pentru ca, cum am spus, nu te-am jignit, eu doar ti-am spus despre ce link era vorba, clar? frustrated