| roxyana03 a întrebat:

Dau FUNDDA+VOT cine ma ajuta
Buna acum o Luna jumate, m-am despartit de un baiat care tineam la el enrom, inainte sa ne despartim eram asa de fericiti, dar doar2-3 saptamani am fost impreuna, dar eram fff fericitii, el inainte de mine, a mai stat cu o fata care au avut o relatie de 3ani jumate, acum cand neam desp, neam despratiti pentru ca a zis ca inca tine la ea, am incercat sa-l uit, dar nu reusesc deloc, am incercat sa vorbesc cu alt baiat, dar cand il priveam in ochii, il vedeam pe "florin"(baiatul pe care`l iubesc), de cand ne-am despartit nu l-am vazut deloc, pana ierii, ierii a fost, mama, fratele, si soar mea la turceni, cam 15 km, distanta de casa mea, si ia bagat lu florin benzina sa vina cu noi, e cand am iesit din curte, se uita la minesad paream asa de fericita, dar in inima mea erau numai ranii, tot timpul cat am stat pe acolo, langa el, nu l-am bagat deloc in seama, ddar nici el pe mine, cand se uita la mine, eu ma intorceam cu spatelecryingchiar si cand am ramas singura cu 2 copii ai surorii mele, care eii stiau ca am stat cu el, nu am vb deloc cu el, doar cu eii vorbea, msad, pana la urma mi-a zis sa urc in masina sa mergem, la mama, sora si fratele meu, dar nu m-am urcat am inchis usa, si am mers pe jos, am ajuns tot la eii, cand au venit sora si fratele meu, a intrebat flroin mergem? sia zis fratele meu stai ca trebuie sa vina si soacrata, florin a inceput sa rada, adica sa zambeasca. app uitai sa zic, dupa ce neam desp, m-a sunat fata aia cu care a avut relatia 3 ani jumatesad "alexandra" mi-a zis sa nul mai sun pe florin...bla bla bla, ca sau inpacat si dupa aceea seara m-a sunat varul l florin, si am vb cu el, apoi am vb cu flroin, uitasem sal inttreb daca sa inpacat cu alexandra "si a zis ca nu", ell nu ma mintiit niciodata, apoi in alta seara m-a sunat iar aia, era si el in conferinta, si ea a incepuut sa ma jigneasca, etc el nu a zis nica, crying dupa cateva sere l-am sunat, si a zis sa nul mai sun pentru ca sa inpacat cu alexandra. acum nu stiu daca sau inpacat sau nucrying ce sa fac? am incercat sa-i explic, cat de mult tin la el, si tot asa, dar nu intelege, si nu ma asculta intotdeaunacrying dau FUndA+VOT

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Ca sau impacat sau nu, nu asta i important...important e ca de ce s a despartit asa brusc de tine,nucred ca motivu ar fi fosta prietena, mai asteapta si vezi cum sta treaba, poate va impacati

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu il mai suna,pari o disperata in fata lui,si asa nici nu o sa mai ai sanse la el.El e nesimtit ca nu a zis nimic cand aia te-a jignit,lasa-l in pace,nu il poti uita repede,normal,dar cu cat mai mult timp nu il mai suni, nu te mai vezi cu el, e mult mai bine.

| IoanaInfluencersReborn a răspuns:

Uite un material care ar putea fi de folos:
https://www.youtube.com/watch?v=FzgZi3jCPgo