| IoanaPuppy31 a întrebat:

Dau fundita
Parintii unei prietene de ale mele sunt foarte protectori. Am vrut sa vina la mine sa doarma, ca la o petrecere in pijamale, "Da"... "Defapt nu sta pe capul oamenilor". Tot schimba povestea, si de vreo 5 ori am tot reprogramat.
Ce sa faca ea?
Ce sa fac eu?

1 răspuns:
| BeautifulSunflower a răspuns:

Ea nu poate face nimic, daca parintii ei au spus nu, atunci nu este. Tu, in loc sa o tot stresezi pe fata respectiva, te poti juca si ziua, nu seara! Ia gandeste te, ca poate ca din cauza ca fata aia isi intreaba parintii constant daca poate sa doarma la tine, si stiind ca nu are voie, poate fi pedepsita?