| anonim_4396 a întrebat:

Sambata o sa vina la mine 5 prietene pentru o petrecere in pijamale. Ce sa pregatesc? Inafara de pizza, popcorn, etc. Avem 13 ani.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Daca te referi la mancare poti pregati niste sandvisuri ca acesta de pilda:
http://www.laurasava.ro/2010/12/02/sandwich-club/
http://1.bp.blogspot.com/......C_5709.jpg
De asemenea, sa nu uiti sucurile, eventual poti cumpara ceva saratele, prajiturele, gasesti tu, doar esti mare.
Te pup si distractie placuta va doresc!

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cred ca e de ajuns pizza si popcorn...ca desert poti oferi inghetata sau o prajitura.

| MihaCool99 a răspuns:

Te referi la mancare? Poti sa mai cumperi saratele,prajituri,chipsuri, poti face clatite sau gogosi(ce iti place mai mult), ciocolata, sticsuri, jeleuri. Sper ca te-am ajutat. Distractiee!

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Sa-i pregatesti si pe parinti pentru ceea ce va urma. Inafara de suc si restul cauta sa ai si jocuri ca sa va jucati impreuna si o lanterna daca vreti sa povestiti la lumina lanternei.

| cristiiiiiii a răspuns:

Prajituri, covrigei, sucuri

| Almássy a răspuns:

Nelipsitele filme horror, sf, dragoste[mie imi displac-pupaturi laughing] popcorn, pizza ai zis---suc mai trebuia----un carnet cu bancuri. true storyhappy

| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

Pai referitor la mancare:chestii de patiserie(fundite,cosulete,cornulete,strudele...), prajituri, gogosi americane, ciocolata, chipsuri

Trebuie sa te gandesti ce puteti face.Adica pregatesti niste jocuri, sa ai un calculator sau laptop pentru muzica, daca vreti sa intrati pe nu stiu ce site-uri....Depinde ce va place sa faceti. Daca dorm la tine ori sa pregatesti niste paturi, ori sacuri de dormit...

| ny098 a răspuns:

Buna! Poti face o prajitura ajutata de mama ta, sau saratele, nuci, fistic.

| LoveSmiley a răspuns:

Saratele,prajituri,chipsuri, poti face clatite sau gogosi(ce iti place mai mult), ciocolata, sticsuri, jeleuri. Sper ca te-am ajutat. Distractiee!

| briinfinity a răspuns:

Multumesc tuturor!

| LauriK_9092 a răspuns:

Milkshake cu capsuni sau banane sunt delicioase