| Anime1222 a întrebat:

Dau o petrecere de halloween si am nevoie de niste farse bune! Cele mai multe si bune idei primesc FUNDA+VOT!

2 răspunsuri:
| vladutz_8053 a răspuns:

Pai ai putea sa pui o pocnitoare intr-o tigara. sau sa ii dai sa bea suc cu laxative, sau sa ii desenezi noaptea, in somn cu un marker permanent, negru. nu stiu asta mi-a venit in minte.big grin

| GeorgiFabia a răspuns:

U1. ia niste rîme de jeleu si punele in paharul de suc al unuia sau a mai multi invitati, 2. stinge lumina si lasa-ti prietenii sa se agite in timp ce tu iti pui un costum cît se poate de infricosat, iar apoi strecoara-te pe la spatele lor si speriei de moarte, 3. ia niste mănusi din plastic umplele cu apa si lasa-le la inghetat peste noapte, dupa care toarna niste cerneala rosie si neagra deasupra mănuşilor, iar apoi sperie-ti prietenii ascunzandu-le prin toate colturile casei.Succes!