| Tofity a întrebat:

vreau si eu idei pentru halloween, ce as putea face petrecere sau cevaa. cele mai bune idei >:d< primesc 2 funtitzelove struck

3 răspunsuri:
| alexamealexa a răspuns:

Pai la decoratiuni sa fie cat mai mult negru, niste paianjeni de cauciuc, panza de paianjen falsa si bineinteles felinare. Pune mancarea in vase cu o tema asemanatoare adica in forma de felinare, cranii etc.Ar fi frumos ca invitatii sa fie costumati.Ar fi intereasnt.In rest sa fie muzica care va place, va puteti juca carti, sticluta, adevar si provocare etc.Ar iesi o petrecere frumoasa. Sper sa t ajute. fundita?happy

| iuliana1221 a răspuns:

Multi iepurasi peste tot...se vor speria toti si vor fugilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa decorezi casa cu multe chestii infricosatoare de halloween