| Anonima9 a întrebat:

big grinBuna TPU.Am vazut mai demult un film pe HBO se numea DE INCHIRIAT.era cu o fata si un baiat care erau impreuna si stateau intr-o casa care o inchiriase si statea acolo si roprietara care pana la urma incerca sa ii omoare foarte tare filmul.Va rog sa mi-l dati sa il vad online. funda! 1

1 răspuns:
| CuteOwl a răspuns:

Filmul se numeste "Para Entrar A Vivir" si eu l-am vazut, intr-adevar, este tare, si l-am cautat online dar nu l-am gasit sad. Sper ca ti-am fost de folos macar cu atat happy