| AlleXuSS a întrebat:

Salutare, caut si eu un film pe care l-am vazut mai demult dar era la tv si nu am vazut cum se numea scurta descriere.
Erau 2 surori la o ferma undeva in pustietate ramasesera singure adica erau(orfane)tatal lor murise. Ideea e ca ele stateau la ferma tatalui si stiu ca era cred ceva razboi sau fusese inainte nu mai tin minte exact, ideea este ca ele aveau hrana undeva intr-un subsol si aflase hotii si au venit peste ele. Pana la urma au fost impuscati, au ramas iarasi singure si oarecum s-a terminat filmul. Sfat stiu sigur ca erau 2 surori o ferma si erau orfane laughing mai mult de atata nu prea se petrece in film cine ma poate ajuta? big grin

4 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Ar putea fi Into the Forest (2015) https://www.youtube.com/watch?v=UZjKrI-bmzE

| AlleXuSS explică (pentru Raven):

Uff nu din pacate nu era tehnologie moderna in film stiu sigur ca era un loc retras de populatie ceva de genul si mi se pare ca era din perioada 2007-2014 dupa grafica!
Totusi multumesc frumos pentru efort! xD

| Raven a răspuns:

Eu m-am gândit la un film în genul survival. Dar dacă zici că nu era tehnologie modernă și că era război, poate este Cold Mountain (2003)? Tată Adei a murit într-adevăr dar tipele nu erau surori (deși actrițele seamănă puțin)
https://www.youtube.com/watch?v=kfxXPhKuMUA

| AlleXuSS explică (pentru Raven):

Scuze pentru intarziere dar nu este acesta era ceva postapocaliptic sau ceva de genul si nu erau chiar hoti cei 2 asa sunt dar au venit gen pasnici dar ei voiau totusi sa le omoare pe cele 2 si sa le ramana lor mancarea stiu ca s-au combinat intre ei una din fete a ramas insarcinata cu unul din cei 2 dupa care nu mai stiu ce s-a intamplat de s-au impuscat. stiu ca fetele au ramas singure intr-un final

Întrebări recente