| M3ntosana a întrebat:

Dc. cand intra fostul prieten pe mess simt ceva...nu stiu cum sa explic ceea ce simt, dar parca e ceva d genu niste fluturi in stomac laughing Nici eu nu stiustraight faceCare ar fi motivul?!thinking

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Înseamna că traieşti. E normal, încă îl mai placi happy

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hopa! Ești încă îndrăgostită de el!
Motivul? Sentimentul iubirii.
Pa, pa.

| Bacemi a răspuns:

Oricine a iubit va avea aceste sentimente. Orice relatie lasa urme. Chiar daca ai trecut peste si chiar ai alta relatie tot iti amintesti, tot fuge gandul in alta parte. Si eu am avut aceste sentimente la fel ca oricine cred. E ceva normal.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Esti indragostita... e o reactie normala cand iubesti.Sunt emotiile!

| Coriii a răspuns:

Mha... am inteles ca ai fost cu el 5-6 luni... nu >?
cam asa ceva...
e sh normal sa ai fluturi in stomac... probabil mai simti ceva pentru el...
ai fost atata timp cu el... mai simti ceva pentru el...

| CM7YRE a răspuns:

Pentru ca poate inca mai simti cat de cat ceva pentru el, ceva din tine stie ca a insemnat ceva pentru tine si de-aia simti asawinking, intre timp, s-ar putea sa-ti treaca thinking

| un copil:x a răspuns:

Pentru ca inca il mai placilove struck.Cunosc si eu sentimentul despre care ai spus tulaughinglove struck.Este normal atunci cand placi pe cineva sa inceapa sa-ti bata inima mai tare cand intra pe mess, sa ai fluturasii in stomac sau sa zambesti doar cand vezi ca este si el pe messlove struck.

| fabiola a răspuns:

E lupta cu tine insuti, incerci sa-l uiti dar, sufletul se vindeca mai greu!

| YoungSteve a răspuns:

Inka iti place de el smug sau te temi sa nu iti zica ceva sa te deranjeze

| pepe a răspuns:

Încă mai ai sentimente pentru el.

| Gabitsaaa a răspuns:

Mda... Şi mie mi s-a întamplat blushing
Înseamnă că încă mai ţi la el :X

| DarkRose a răspuns:

Iti mai place de eltongue Mi se mai intampla si mie cu ex-ul, ma mint pe mine, zic ca nu imi mai place de el, dar de fapt imi place. Cred ca ar trebui sa fii sincera cu tine...Bye

| GabrielaIoana a răspuns:

Inca mai ti la el...asta e motivul happy

| RuXaaNdRRa a răspuns:

Inca mai simti ceva pentru el
daca nu mai are prietena baga-te cu el din noulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa se intampla si cu minesad... dar nu e neaparat ca inca mai simti ceva pentru el ci pentru ca a fost ceva intre voi...:-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti readuce aminte de vremurile in care ati fost impreuna.