| MeLoRy a întrebat:

Hey... dupa cum v-am spus in cealalta intrebare imi place de un baiat. Acum intra rar pe mess si cand vorbesc cu el nu prea stiu ce sa zic. Cand intra mi de formeaza niste fluturi in stomac. mereu cand intra imi trimite kisskiss. plzz spuneti-mi ce sa spun ca sa il cuceresc.

1 răspuns:
| crazygirl4you a răspuns:

Pai trebuie sa iei autoritate...sa ii raspunzi cu aceleasi emoticonuri...sa flirtezi cu el. toata lumea stie ca e mai usor sa flirtezi cu cineva cand nu e fata in fata. daca mai vrei idei scrie-mi un mesaj