| Upz0r3 a întrebat:

Dc nu merge sa adaug contacte in lista de mess? Mi-am reinstalat windowsul...am ultima versiune de mess...nam mai adaugat pe nimeni in lista de o saptamana pentru ca nu merge am sters cam 50 de contacte mai am doar 100 si ceva in lista si tot nu merge. FUNDA

4 răspunsuri:
| 342 a răspuns:

Ai niste virusi (troiani)

| Upz0r3 explică (pentru 342):

Am rezolvat si nu era niciun virus..doamne...voi nu citit intrebarea cum trebuie? am scris ca mi-am reinstalat windowsu adica...am formatat tot de unde dracu virusi.

| TomiiiTza a răspuns:

Te-ai uitat macar daca cei pe care ii bagi in lista au dat accept la request? :O.
Sau daca nu e de asta, ori ai niste virusi (troiani) ff rai sau ai pcu varza.
Funda? happy

| Upz0r3 explică (pentru TomiiiTza):

Tocmai am zis ca am sters vreo 50, aceea 50 is cei care nu mi-au dat accept si cei cu care nu aveam nicio legatura...am mentionat si ca mi-am reinstalat windows-ul...deci de unde virusi? Pc nu e varza happy