| sosho a întrebat:

DC unele fete au gaurele mici la spate?

Răspuns Câştigător
| Pupily92 a răspuns:

Acolo s-a acumulat un surplus de grasime.si baietii au gaurele de-alea. si eu le am big grin si sunt vizibile in functie de cum ma ingras sau cum slabesc.

10 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu nu am inteles nimic din ce ai spus tu! @Oana, lumineaza-ma tu! despre ce gaurele se face vorbire si ai si tu? Si altele nu au? Mi-o ia imaginatia pe aratura!

Elianna
| Elianna a răspuns:

@madutzu: mersi ca m-ai lamurit! Acum pot sa dorm linistita!

| OanaG a răspuns:

Si eu am, si sunt vizibile, la cele slabute se vad, la cele mai plinute nu prea se vad!

| Ana a răspuns:

Pentru ca nu toate fetele arata la fel.

| Ana a răspuns:

Este vorba de acele gaurele de deasupra fundului, sunt doua, nu toate fetele le au.

| unione a răspuns:

Salut. Nu stiu, dar am auzit ca exista un mit, cum ca ar fi cele mai bune in pat. N-am avut o prietena cu gaurele, dar cei care au avut, numai cuvinte de lauda au avut pentru ele

Răspuns utilizator avertizat
| Petronela a răspuns:

Si eu am acele gaurele dar sincera sa fiu nu dc

| LucianaaaX a răspuns:

Eu am.Si cand port costum de baie sau un tricou mai scurtuz se vede chiar bine.In plus nu au doar fete gauri de astea.In familia mea si tata are deci... e ceva gen:ca si cum ai avea gropitze in obraji numai ca astea sunt in spate.big grin

| sweetgirl9 a răspuns:

Se numesc gropite... apar la surplusuri de grasimebig grin