| anonim_4396 a întrebat:

Funda! De unele fete au 2 gaurele in spate? unii oameni spun ca se formeaza atunci cand pierzi ce ai mai de pret, insa eu inca sunt fata marehappyfara raspunsuri ironice si cat mai multe raspunsurihappy

1 răspuns:
| Ea_1881 a răspuns:

Si eu am,din punctul meu de vedere si a multor persoane, de asemenea sunt foarte sexy, la o fata dau foarte bine.In legatura cu ce spui tu cum apar, nu este adevarata faza ca da pierzi...iti apar gaurelele, ele de multe ori apar la fetele mai slabute.cateva exceptii la fetele plinute, sunt niste gauri de la coloana si oase.