| AnonimaNo.1 a întrebat:

De 2 zile mi-am facut cont pe Lady Popular. Mi s-a inchis jocul pentru ca nu mai aveam semnal si cand am incercat sa intru din nou nu mai mergea, imi spune ca numele nu exista straight face. Mi-am facut alt cont straight face si am iesit sa vad ce se intampla, cand am intrat iar. nu mai mergea nici ala. Nu am idee de ce. Puteti sa ma ajutati? big grin

Aa. si inca ceva. big grin Spuneti-mi cum as putea sa trec de primul level fara sa platesc cu bani reali. Pentru ca, atunci cand trebuie sa cumpar/inchiriez un apartament nu pot pentru ca trebuie platit cu diamante, dar am auzit ca alea pot sa le cumpar doar cu bani reali.
Daca e cineva care stie bine jocul, add: pink. lollipop28 sau vlada_mady.
Multumesc anticipat! kiss

62 răspunsuri:
| FIRUKA_2471 a răspuns:

Buna de o zi am contul pe Lady Popular si de fiecare data cand incerc sa intru la apartament nu merge.Imi apare un ecran mic si acolo scrie in engleza.Imi apare domnisoara si apartamentul pe dinauntru si nu ma lasa sa fac nimic.Va rog, ajutati-ma!