| anonim_4396 a întrebat:

De 4 zile am acelasi vis ciudat in fiecare noape ce poate insemna?

8 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Depinde ce ai visat.

| AlexAleex a răspuns:

Nu inseamna nimic, unii cred in vise altii nu.

| Mihaela1964 a răspuns:

Ca te preocupa ceva extrem de mult, sau ca ai uitat sa te rogi, sau sa dai de pomana, macar un covrig cuiva.Incearca si asta, nu-i asa greu...

| Grimmjow69 a răspuns:

O sa treci peste...si eu am avut aceeasi problema. cand eram mai mic.

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Depinde de vis ce visezi?

| Sticket a răspuns:

E grav! Du-te la o ghicitoare repede!

| scary7 a răspuns (pentru Sticket):

Sa nu faci asta in viata ta

| ManeaCelSpatos a răspuns:

Mi se intimpla foarte des. Ori e un vis care iti place foarte mult, ori iti displace foarte mult. Daca te nelinisteste continutul visului si te simti prost, consilta un psiholog. Succes si vise placute!