| aditzu92 a întrebat:

De aprox. un an de zile ma lupt cu o problema foarte mare si grava din perspectiva mea, pur si simplu nu sunt bagat in seama trebuie sa accept toate persoanele care imi ies in cale ca sa mai am si eu cu cine socializa nu stiu de ce mi se intampla mie chestia asta, singuratatea ma omoara ma termina, cateodata am reactii urate din pricina asta, eu sunt genul care am nevoie de multa socializare, imi place sa fiu vorbit de bine imi plac multe care nu mi se intampla, iar de fete nu mai vorbesc nici o fata nu e interesata de mine, oare toata viata o sa ma lut cu problema asta?sadva rog sa veniti cu multe solutii bune si eficiente stima si respect pentru raspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
| AngiFmss a răspuns:

Nu te speriawinking Nu am fost pusa in situatia asta si nu prea cred ca o sa iti raspund bine.hee hee
Incearca sa iesi in evidenta... adica daca ai vreun talent --> arata'l
Inve'ti si tu niste glume si apoi le spui prietenilor.

Success!

Funda?

1 răspuns:
| aditzu92 explică:

Sunt nevoit sa iti acord tie premiul, nu m-am asteptat sa imi raspunda doar o persoana la intrebarea asta importanta 50%iti dau pentru ca esti singura care mi-ai raspuns si 50% pentru ca esti o fata frumoasa exact pe placul meu o dulceata dulce.