| anonim_4396 a întrebat:

De-ati sti cat de mult imi poate placea de un baiat sad De ce, de ce?laughing)
El nu stiu daca pe mine, cateodata imi da senzatia ca da, alteori nu. Aseara de exemplu am fost impreuna de Craciun, si cu oricine a dansat numai cu mine nulaughing) Stiu ca e ceva minor, dar nalaughing (Suntem colegi de clasa)

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Cine te opreste sa vb cu el? daca te placea mult dansa cu ine, posibil nu te place si esti in freindzone, cum arata baiatul ca aspect fizic si tu?