| IoanaIonuca a întrebat:

Ce parere aveti despre relatia dintre doi colegi de clasa? Cateodata ne intelegem foarte bine, gen vorbim toata ziua si altadata de-abia daca ne zicem ceva. Dar tot timpul cand face ceva, se uita la mine (si eu la el, logic laughing ) si parca imi si zambeste. Nu stiu, niciodata n-am fost sigura in ceea ce il priveste. Uneori imi da senzatia ca ii place de mine, alteori nu.

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Baiatul vrea sex ori te bagi ori stai deoparte

| RAY a răspuns:

Comunicati macar pe fb

| corbulalbrosu a răspuns:

Exista macar un singur motiv sa nu-l intrebi in mod direct care este parerea lui in legatura cu tine? Incearca si vei afla in mod negresit. Curaj. Succes!

| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca este pre timid si vrea ca tu sa fii aceea care da tonul la discutii. Daca iti place de el nu mai astepta si incepeti o relatie frumoasa ca intre doi adolescenti.

| WaterDrop a răspuns:

Te place dar este prea timid sa ti`o spuna. Daca si tie iti place de el, spune`i tu pentru ca altfel va veni alta si ti`l va fura.