| ionut7 a întrebat:

De ca de ceva vreme baietii poarta blugi stramti?

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Daca ai sa privesti atent, ai sa observi ca nu poarta chiar toti, Depinde de gusturi. Insa da, au devenit din ce in ce mai populari in ultima vreme. Pur si simplu fiecare poarta ce ii place si ce i se potriveste, lucruri in care se simte bine, fara sa aiba neaparat un motiv anume. Cum spuneam, depinde de persoana si de gusturi happy.

| Wellfun a răspuns:

Evidenţiază corpul, picioarele, musculatura, fundul. Se aranjează şi arată frumos.

| georgikk a răspuns:

Eu nu sunt de acord,mi se pare ciudat, adica sa vd un barbat in toata firea serios sau chiar baiat in blugi strimbi, denota nesimptire si prost gust.

| LostName a răspuns:

Fiecare ii cu fitele si fanteziile sale... eu is cu blugi largi pentru ca in cei stramti parca nu ma simt in pielea mea... dar la ocazi port si eu sa arat mai binewinking