| Tudoreeee a întrebat:

De ce am primit o palma peste fund de la colegul meu?

Răspuns Câştigător
| Ursati_Danu_1994 a răspuns:

Daca esti baiat bucura-te

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ești fetiță, bucură-te

| ywar a răspuns:

Cand ati avut voi timp sa va dati palme peste fund cand nu se face scoala de peste un secol?

| StefanChriss a răspuns:

Salut! Probabil a fost doar o gluma, no stress! Nu e neparat cea mai reusita gluma, dar daca te deranjeaza si vezi ca se repeta, ii poti spune ca nu e ok laughing

| Mipasususuyamyamyam a răspuns:

Nu ai de ce sa te bucuri nici daca esti fetita, nici daca esti baiat. E un gest mitocanesc si sa nu permiti nimanui sa te atinga fara voia ta

| Ursati_Danu_1994 a răspuns:

Probabil e o gluma noi in clasa 9 ne loveam in oua si la fund din toate puterile, si pe fete le loveam intr-o zi era ziua in care poti lovi fetele la fund si dupa din ziua ceea s-a facut pana la sfarsitul anului...

| Tudoreeee explică (pentru Ursati_Danu_1994):

Chestia e ca colegul e gay adica fara gluma, am gasit poze cu el si un tip pupandu-se deci...

| Ursati_Danu_1994 a răspuns (pentru Tudoreeee):

Ai putea sa ii zici in mesaje ca nu ti-a placut cum sa comportat si sa nu mai faca asa

| Tudoreeee explică (pentru Ursati_Danu_1994):

Da as putea