| Markusfrtt a întrebat:

De ce ar incerca o fosta amica (sa zic asa ) sa imi faca ciuda, sa ma faca gelos.Sunt 100 % sigur ca vrea sa-mi faca ciuda pentru ca incerca asta cu un prieten foarte bun de al meu, iar faza e ca face asta numai cand sunt eu in preajma.(ii spune ca il iubeste glumeste cu el, ba chiar sa si s-a prefacut ca la pupat, de fata cu mine). Cand eram amici eu m-am indragostit de ea. Dupa ceva timp i-am spus ca m-am indragostit de ea dar nu am vrut sa-i zic neaparat. Dupa ce ianm zis ca o plac ea a inceput sa ma ignore( am inteles de ce).Nu a mai vrut sa fim amici.Eu i-am respectat decizia si 2 luni si ceva nu am vorbit deloc cu ea nici acum nu vorbesc si nici n-am bagat-o in seama deloc. Iam respectat decizia. Ce nu inteleg eu e de ce incearca sa imi faca ciuda dupa atata timp cand sentimentele mele au cam disparut.Nici de suparat nu cred ca am suparato cu nimic pentru ca nu am incercat nici o clipa sa fac asta. Deci care credeti ca ar fi motivul de face asta?
PS: Cand am zis ca nu am vorbit cu ea sa nu credeti ca ea a incercat sa vorbeasca cu mine iar eu nu am vrut sa vorbesc cu ea. Am zis asta ca sa nu intelegeti gresit
Deci ce credeti, care ar fi motivul de face asta?

1 răspuns:
| CrazyYoyo a răspuns:

Pai..eu cred ca totusi esti geloslaughing
Daca nu erai gelos, nu puneai intrebarea, nu cautai raspuns la intrebare ci pur si simplu o lasa-i sa faca ce vrea.e viata eilaughing)
Cred ca este genul de fata care ii place sa se joace cu baietiilaughing si cand spun asta, ma refer la faptul ca ii place sa se joace cu sentimentele baietilor crezand ca este "rebela" sau "poate fura inima oricarui baiat"
Parerea mea este s-o lasi in voia eilaughing
Te pup:*!