| anonim_4396 a întrebat:

De ce ar mai continua un baiat sa ii trimita mesaje unei fete, daca aceasta ii arata ca nu e interesata si nu ii raspunde?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Indiferenta te enerveaza puternic uneori naste o obsesie puternica

10 răspunsuri:
| William a răspuns:

Poate crede ca il ignori pentru ca iti place sa ti se acorde atentie. Zi-i ca iti place de altcineva si o sa te lase in pace.

| neutrino a răspuns:

Din simpla prostie.

| T0T a răspuns:

De prost sau de prea îndrăgostit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu s-a trimis toata. Si ce ar putea sa ii zica pentru a il face sa inteleaga ca o enerveaza, fara sa il jigneasca?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

de prost. mi se pare o tâmpenie să cerșești atenție. îl ignori, trebuie să se plictisească și să realizeze că e penibil și o să înceteze.

| MissADEEL a răspuns:

Speranța că, într-o zi, îi vei răspunde. Merge pe principiul „cheia succesului e perseverența". Că poate într-o zi îți va da un mesaj mai interesant care te va face să îi răspunzi. Din păcate, în relațiile interumane... e doar f... de cap, adică cicăleală, mai frumos spus, și nu reusește decât să te îndepărteze din ce în ce mai mult.

| Darius2019 a răspuns:

Pentru ca tine la eawinking

| 7octombrie a răspuns:

Dupa parerea mea, sunt doua motive. Primul este ca poate acea persoana caruia ii trimite sms-uri intr-un timp poate s-a simtit atrasa de tipul respectiv iar el s-a lipit oarecum de ea si posibil sa fi fost un sprijin mai mult moral pentru el. A doua varianta, ori ii prost ori, ori nu intelege, dar in timp va renunta cu siguranta.

| Naikhars a răspuns:

Deoarece o iubeste

| anonim_4396 explică (pentru Naikhars):

Poate, dar nu stie sa se comporte si o indeparteaza mai mult. Daca o iubeste s-o lase in pace daca ea sta mai bine asa. happy