| 123456789dumitrita a întrebat:

De ce baiatul de care imi place mereu se comporta ciudat. De obicei el vorbeste mai mult cu alte fete dar mereu cand suntem la ore la ce ma gandesc eu sa spun, spune el. Dar noi ne intelegem foarte bine el mereu ceva imi spune ca ceilalti sa nu inteleaga si avem multe in comun si mai mereu se uita la mine si cand intorc capul ori se uita in alta parte ori continua sa se uite si sami zambeasca. Chiar si prietenul lui cel mai bun tine mult la mine si mereu cand cineva vrea sa imi faca ceva mereu spune lasati-o in pace, si un alt baiat spune la fete toate prostiile cu ele si nici unul din ei nul opres sa nu spuna asta dar astazi cand mie mi-a spus si mie ceva nu bine, la care prietenul baiatului pe care il place a spus sa nu imi mai spue asa. Nici nu stiu ce sa cred. Ma puteti ajuta! Va rog!

1 răspuns:
| UnTipMisto a răspuns:

Daca îți place de el spune-i... reacția lui te va ajuta sa înțelegi ce nu înțelegi acum.