| anonim_4396 a întrebat:

Deci straight face
Iubitul prietenei mele se tot uita la mine adica nu stiu.e ceva.

Mereu cand nu e ea pe afara vine la mine ma cheama si cand spun sa o chem si pe ea spune sa stam doar noi doi.

Un baiat i-a spus ca ne-a vazut amandoi si ea s-a suparat rau pe noi.

Dupa s-au impacat.

Azi cand am terminat orele la scoala...el ma duc acasa...[prietena lui nu a fost la scoala] si cand i-am spus " PA" a venit la mine si m-a sarutat Chestia e ca ne-au vazut multi colegi si o sa ii spuna ei.

Eu nu-l plac dar el se poarta foarte ciudat de doua saptamani

Ce sa fac sa numai ma cert iar cu ea? I-am spus baiatului sa ma lase in pace si tot imi spune ca nu poate sa ma scoata din cap si ca se gandeste mereu la mine..nu la ea. straight face

Răspuns Câştigător
| Vix999 a răspuns:

Spune-i prietenei tale ce se intampla daca nu vrei sa o pierzi de tot. Da se va supara si probabil va vrea sa nu mai vorbeasca cu tine o perioada dar faptul ca ai fost sincera cu ea va conta foarte mult pentru viitor. Asa ii demonstrezi ca ii esti prietena. Daca taci si afla de la altii va crede ca si tu ai participat la toata situatia. Asa ca ai o conversatie matura cu ea si spune-i tot. Da TOT!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Vorbeste cu prietena ta si spune-i ce ti face prietenul ei, macar sa afle de la tine

| Cleopa a răspuns:

Da-l naibii pe el! nu-ti strica prietenia pentru un astfel de baiat! chiar nu ii e rusine deloc? cum sa se dea la cea mai buna prietena a iubitei lui? zii clar sa se duca dracu' si sa-ti dea pace!

| RUDOFL4X4 a răspuns:

Spune-i prietenei tale si o sa ii dea lui ordin de restrictiewinking bafta

| Don2night a răspuns:

Paii... Eu zic sa incerci sa te combini cu el, oricum ea se va supara big grin