| LexusBianca a întrebat:

De ce baietii dau in fete? Vor sa isi arate forta sau doar sa fie bagati in seama? [As vrea raspunsuri in special de la baieti]

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Vor sa isi arate nesimtirea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
De nesimţiţi, se vede ce educaţie au primit de acasă!
Nu au respect pentru cei din jur, sunt lipsiţi de bun simţ, în ziua de azi rar mai găseşti băieţi cu caracter, vai şi amar ce-am ajuns!
Te pup!

| Anonymous989 a răspuns:

Salut. Eu nu sunt asa de nesimtit sa dau in fete dar am un coleg care da intr-o fata in fiecare zi. Eu il mai opresc. Ii dau o palma peste cap si nu mai pune mana pe ea laughing. El da in pentru ca ii place sa necajeasca pe altii. Asa fac unii baieti. Se iau de cei care sunt mai slabi sa nu fie batuti. Pur si simplu se simt bine cand lovesc. Funda?

| sollo2 a răspuns:

Buna.De nesimtiti, daca ar vrea sa isi arate forta ar face-o daca s-ar lua la bataie cu un alt baiat(la fel de bun, nu un papalapte) si ei nu gandesc partea a doua a faptelor lor:la un moment dat va simti ceva pentru o fata, ii va placea de o fata, iar acea fata stiind ca el dadea in fete nici nu se va uita la el.