| anonim_4396 a întrebat:

Cum trebuie sa arate o fata ca sa o placa baietii si cum trebuie sa fie ca caracter(de la baieti cat mai multe raspunsuri:*)dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

Cat mai naturala, in zilele noastre toate au machiaj, trebuie sa fie neaparat perfecte.Intr-adevar nu strica putina frumusete.
Caracterul ei trebuie sa fie cat mai educat, in ce fel, nu tebuie sa fie exact ca printesele sa lase totul de parca sa-r occupa altcineva.
trebuie sa fie glumete si cu capul pe umeri.

5 răspunsuri:
| User a răspuns:

Sa nu comita cacofonii, in primul' rand...

| pauladrian a răspuns:

Daca vorbim de sex sa fie dotata, daca vorbim de relatie serioasa sau ceva de genu, nu trebuie sa arate ca o diva...Conteaza sa aiba caracter si personalitate daca intelegi notiunea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tre sa fie inteligenta; cinstita; bine educata si nu in ultimul rind sa aiba gusturi la tinute.

| ing3ras a răspuns:

Sa i dea cea are el nevoiewinking

| bogdan_3555 a răspuns:

Trebuie sa fie cat mai sexy imbracata si sa fie ea insasi