| anonim_4396 a întrebat:

De ce baietilor le plac fetele scunde?laughing) gen 1.50-1.60..si vorbesc despre baietii inalti, nu cei care nu au mult peste 1.60 happy. [pot raspunde si fetele ^^]

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Aceia sunt complexaţi din cauza mărimi penisului, se crede total greşit că fetele scunde sunt scurte-n vagin!

| Alexaaandraaa a răspuns:

Cand iti place ceva, iti place si atat. Nu conteaza varsta, inaltimea sau alte chestii. Pup!:*

| oBuburuză a răspuns:

Chiar nu stiu adica am observat ca baietilor din scoala de la mine le plac fetele mai inalte rolling on the floor)