| anonim_4396 a întrebat:

Pentru baieti:Va plac mai mult fetele inalte sau cele scunde?; iar pentru fete:Va plac mai mult baietii inalti sau cei scunzi?

Răspuns Câştigător
| LostInDreams a răspuns:

Ceao,Rosy!:*
Sunt foarte pretentioasa la capitolul baietibig grin
Chiar daca nu imi place neaparat de "cel mai frumos al scolii" sau ceva de genu, un baiat de cre sa mi placa trebuie sa fie aproape perfect(daca nu perfect)-evident pentru mine nu pentru altiiwinking
Privind inaltimea mie imi plac baietii mai inalti, dar nici aia gen 2 metri-nu vreau sa am nevoie de amplificator ca sa vorbesc cu ellaughing
Oricum nu conteaza inaltimea atata timp cat este dragut si macar cu 5 cm mai inalt ca mine(eu am 1, 64 asa ca nu cer prea multbig grin)/Oricum atata timp cat este dragut.Totusi eu genul asta de defect gen inaltimea nu pot sa ma prefac ca imi place fara sa nu se vada ca minthappy

3 răspunsuri:
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Mai inalti ca mine. sau cat mine. da mai mici le dau jeet laughing
PAPA PUP

| Shift a răspuns:

E important sa fie macar de acceasi inaltime cu mine. :] Nu imi plac baietii mai scunzi...
Oricum, eu sunt scunda, am mai putin de 1, 60. :]]

| andrew_7195 a răspuns:

Cele mai inalte sau cat mine i-mi plac mai mult :d