| SECRET a întrebat:

De ce cele mai proaste raspunsuri le primesc din partea fetelor?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Simplu. Pentru ca pe TPU sunt mult mai multe fete, decat baieti, si ca urmare ele dau cele mai multe raspunsuri. Probabilitatea, sa primesti un raspuns neinspirat de la o fata, este mult mai mare, decat sa primesti un raspuns prost de la un baiat.
Numai bine!

| Psihiatra a răspuns:

Poate e o simpla coincidenta.iti spun, si eu am primit multe raspunsuri aiurea la intrebarile mele si din partea baietilor si din partea fetelor

| Shagun a răspuns:

Cel mai probabil... coincidenta tongue
Nu vreau sa le iau apararea, dar adevarul e ca noi suntem mai buni rolling on the floor
Glumeam... dar de curiozitate, esti fata sau baiat?

| Sorinna a răspuns:

Pura coincidenta.

| VeVeriţaa a răspuns:

Depinde ce sex ai. Asa se explica tot!

| puffytzi a răspuns:

FEtele sunt tot timpul un mister. Cel putin pentru unii