| patricia_1970 a întrebat:

De ce credeti ca categoria "Dragoste si Sex" este atat de vizionata? nu inteleg de ce la toti li se par intrebarile si raspunsurile de acolo asa de "super"straight facemi-ar fi chiar rusine sa spun ce fac eu cu prietenul in intimitate(ma rog nu m-am apucat de asa ceva dau un exemplu)ba chiar unele proaste spun de exemplu"Buna m-am masturbat cu o baterie raman gravida?"cata prostie sau mai degraba bataie de joc existastraight facece parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

La mine un fel de Trivia/Amuzanteoh go on
Bine nu zic, cand e cazul de intrebari serioase nu dau raspunsuri deampulea.Sunt un serios cand vreaubatting eyelashes
Normal ca nici mie nu imi place ca viata personala sa fie subiect de dezbatut pe site-uri dar nici nu ii judec pe cei care o fac.Cand nu ai de la cine primi un sfat e bine sa stii ca exista cineva virtual care iti da un sfatwinking

4 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Pai ce atrage cel mai mult oamenii?, nu cumva dragostea si sexul, unde gasesti cele mai trasnite intrebari, nu cumva la dragoste si sex? iar cei care mai pun intrebari idioate, eu unul cred ca le pun la vrajeala, bine nu exclud ca mai sunt si copii care le pun pe bune, dar dupa parerea mea 90% sunt la vrajeala

| raisa1993maria a răspuns:

Ai dreptate, dar nu tuturor le e rusine, excat ca si tine mie mi-ar fi rusine sa dau atatea amanunte despre relatia mea intima cu iubitul meu. probabil gandesc ceva de genu " daca tot nu ma cunosc personal cei de pe TPU de ce sa-mi fie rusine sa pun tot felul de intrebari stupide" thinking altfel nu imi explic!:*:*

| alexutza222 a răspuns:

Sunt de aceeasi parere... si cel mai mult ma enerveaza ca la intrebari din astea stupide sunt 20 de rasp, iar la o intrebare normala(daca imi permiteti) nu sunt mai mult de 7-8 max...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fain