| ShowTim3 a întrebat:

Ce parere aveti despre aia care pun intrebari aiurea la categori proaste? de exemplu la categoria dragoste si sex se vorbeste mai mult despre alte lucruri straight face Sau mai se gasesc unele intrebari "dau funda celui care imi ghiceste zodia/culoarea favorita/numarul norocos/cum il cheama pe prietenul lui gica etc. Pe mine sincer ma cam enerveaza. Pe voi?

Răspuns Câştigător
| Chérrrie a răspuns:

Genul acesta de intrebari"cine imi ghiceste zodia are funda." sunt puse de copii de 8-9 ani si sunt multi cei care raspund si cersesc funda...ar trebui luate ceva masuri,dar pana atunci nu prea avem ce face,decat sa îi raportam... Dupa parerea mea, TPU este un site serios, unde ar trebuie acceptate doar intrebarile ce sunt puse la categoria corecta si care vor primi mai apoi raspunsuri care îl vor ajuta pe cel ce a postat.o, fara cele infantile si stupide"cine ghiceste cati ani am primeste funda"happy

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ce părere să am? Proastă, bineînţeles.
Deja mi-am tocit degetul pe butonul "Raportează", la câţi am raportat până acum. Şi culmea, tot se înmulţesc ca iepurii!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu respectă politica site-ului și implicit nici pe noi!
Pa, pa.

| ElenaErika a răspuns:

Poi sunt chiar retardati. Ori sunt handicapati si nu vad la ce categorie scriu ori cred ca sunt ei mai smecheri daca scriu acolo. In ceea ce tine de zodie, culoare, etc mi se pare o banalitate. De parca ma si intereseaza pe mine sa aflu ce culoare ii place pentru o funda. Hai sa fim seriosi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă aș fi eu admin atunci le-aș sterge contul direct, fără nicio avertizare. Sunt retardați, ce pot să zic mai mult...mă doare mâna de la raportat.

| diana_3660 a răspuns:

Pai eu consider ca pun aiurea categoiile ptc nau cheff sa mai aleaga atata si pun a p roasta ce nimeresc