| anonim_4396 a întrebat:

De ce de la o vreme am numai cosmaruri? Nu ma uit la niciun film de groaza...

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Roagate la Dumnezeu inainte sa te culci si te gandesti la ceva ce-ti place tie.

| AndreChan a răspuns:

Hai sa-ti spun un lucru, creierul vede si isi imagineaza ceea ce gandesti tu toate imaginile trec asa ca la -> -> -> calculator can dai repede si se formeaza un fel de filmulet care trebuie noaptea "developat" sau eliminat asa ca il vezi vrand ne vrand nu te mai gandi ca visezi urat, sau nu te mai gandi la acel vis! funda?

| aurora50scumpika a răspuns (pentru AndreChan):

Nu stiu ce inseamna funda sunt,, abia azi m-am inregistrat...