| anonim_4396 a întrebat:

De ce dupa o partida de sex sau ma.sturbare baietii se simt imediat dupa ca si cum nu mai au chef sau molesiti? ( ma refer dupa ce ejaculeaz.a )

5 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

Ca piezi energie si normal cand esti obosit ce sa faci decat sa dormi?

| Emilian65 a răspuns:

Pentru ca in ambele cazuri, baiatul pierde enegie si din aceasta cauza nu mai au chef de nimic si sunt molesiti.

| ywar a răspuns:

Pentru ca se elibereaza un hormon care iti da starile astea... D'aia!

| andreiul78 a răspuns:

CA sa intreba oamenii fara viata personala, chestii din astea pe site-uri ca TPU