| deea2sabau a întrebat:

De ce e asa complicat cu dragostea? adica nu mai inteleg nimic ce se intampla cu mine... Am vorbit cu un baiat la telefon de cateva ori la telefon, apoi ne-am intalnit accidental pe bus, bine m-am pus langa el pe scaun, am vorbit, m-a luat de mana, m-a privit in ochi apoi am ajuns acasa si am vorbit iar la telefon si ne-am intalnit in seara aceea si ne-am sarutat, app am vorbit din nou pe mesaje : m-a intrebat ca ce simt eu pentru el, iar eu i-am zis ca incep sa-l plac si el mi-a zis ca incepe sa se indragosteasca de mine ...boon dupa aia a 2 zii am vorbit din nou, dar nu stiu ce s-a intamplat cu noi, am vorbit ca 2 straini parca atunci vorbisem prima data, ma intreb oare ce s-a intamplat cu noi? Gata i-a trecut? sau doar asa a vorbit cu mine la plictiseala? nu mai inteleg nimic si acum seara era vorba ca ne vedem, si ca ma suna, el era la fotbal, dar nu mai m-a sunat straight face

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Asteapta vezi daca mai da vreun semn ceva,daca nu poate ai dreptate doar te-a mintit si deja i-a trecut!
Daca incepea sa se indragosteasca de tine nu uita de intalnirea din seara asta, ci din contra amana orice pentru a fi cu tine!
Mai asteapta cateva zile, daca nu mai da nici un semn da-i pace, asta-i viata, baieti mai sunt!

3 răspunsuri:
| Ryuzaki a răspuns:

Nu te agita, lasa-l pe el sa te caute ca daca-l tot suni pari disperata.Se poate sa te fi luat cu vrajeli sau s-o fi plictisit intre timp sau a gasit in alta parte. Oricum lasa-l pe el sa te caute ca probabil vrea doar distractie.

| CiocolatăCuCăpșuni a răspuns:

Eu zic să mai aștepți puțin să vezi dacă te caută, probabil a fost prea concentrat la joc sau poate a ieșit cu băieții și a uitat. Baftă! happy

| RebekahGby a răspuns:

Stii ca de obicei baieti fac chesti de genul? Nu il suna tu, asteapta pana te suna el, dupa aia o sa creada ca esti disperata. S-au poate a avut treaba s-au o problema si nu o mai fi putut sa te mai sune. Cine stie happy
Cand te va suna, intreaba-l pe el ( ce are etc. ) ca numai la el poti gasi raspunsul, nu stim noi ce are el in cap. numai el happy Deci, intreaba-l tuu.