| eduard2001 a întrebat:

De ce fetele sunt pe locul 1? doar noi am inventat o gramada de lucruri si ele intra primele se dezvolta repede etc.

3 răspunsuri:
| papcik a răspuns:

Ce vrei frate, asta e...

| Azµre a răspuns:

E vorba aia în spatele fiecărui bărbat se află o femeie... Adică fiecare dintre acești inventatori au avut o motivație pentru a inventa anumite lucruri... Motivația fiind femeia. Câți bărbați nu fac sau nu au făcut în trecut orice pentru o femeie.

| smilingtothesun a răspuns:

Adevaratbig grin femeia nue centrul universului, dar cu siguranta e importanta. daca nu ar fi fost mama ta nu te-ai fi nascut, deci mai gandeste-te o data la intrebare.