| anonim_4396 a întrebat:

De ce fetelor le plac intotdeauna baietii care nu le plac pe ele?;( sad

10 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

De ce generalizezi?

| Nero a răspuns:

Probabil ca cel de care iti place e un baiat *rau* iar baiatul *cuminte* caruia ii place de tine este in FRIENDZONE. E un fel de lant al relatiilor
fata cuminte->golan->curva->baiat cuminte->fata "cuminte"si cercul se repeta

| MaryMaria027 a răspuns:

Aceasta intrebare mi-am pus`o si eu laughing.
Nu te speria laughing multi baieti adora atunci cand fata este intr-un fel,, disperata,, dupa ei, instinctul ce sa-i faci.

| TheSoldier a răspuns:

Pentru ca din seria filmelor, si pentru ca automobile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt ca nişte ţânţari din ăia hămesiţi. Oricât de mult le îndepărtezi, tot trag la tine.

| Freddie23 a răspuns:

laughing este doar o problema prost inteleasa!
Baietii care nu le plac, de fapt le plac! Dar sunt mai inteligenti decat ceilalti si au ales o strategie de cucerire a fetei mai sublima.
Mai exact, ce fac acestia?
Se prezinta mai siguri pe ei, mai stapani pe situatie, isi stapanesc emotiile mai bine, zambesc fetelor, si se poarta frumos cu ele, dar nu prea lingusitor, si le dau atentia lor cu picatura, isi creeaza propriul lor stil diferit de restul, fac cate o gluma noua, sunt de obicei mai cititi - de aici si inteligenta... cam asta este in mare!
Acum, baiatul care se comporta asa, are de obicei mai multe optiuni, si alege fata, care nu-l prea baga`n seama, pentru ca aceea este cea mai putin impresionata de farmecele lui!

| b0denN a răspuns:

Stai linistita "roata se intoarce, odata s`odata!"

| seedwow16 a răspuns:

Ele au o alta inima, ele se gandesc la ce-i mai bun! Stii vorba aia "Fata gandeste cu inima, iar baiatul cu capul"

| weeknd a răspuns:

E normal! Mereu vei fi atrasa de cel ce te respinge, iar cu cat te respinge mai mult, cu atat il vei placea, mai mult, deoarece asa incepe jocul de,, vanatoare'', un joc care te va incita fara sa iti dai seama!