| Andreea102102 a întrebat:

De ce fostul tau iubit s-a despartit de tine si apoi vorbea intotdeauna cu tine pe Facebook,la scoala se baga cu tine in seama,prieteni faceau glume pe seama voastra,dar el o baga pe prietena ta in seama mai mult ca pe tine,dar vb cu tine in fiecare zi,avea si o iubita,dar iti zicea ca s-a despartit de ea,si apoi zicea ca are o relatie cu ea,nu inteleg pe cine place,imi dadea ador la poze,iar acum mi-a dat like la poze si nici nu mai vb cu tine prin msj, ce parere aveti, vreau pareri lungi.

Acord funda!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

? Deci zici ca vorbeste mereu cu tine dupa zici ca nu vorbeste cu tine. Exprima-te coerent inainte sa ceri o parere. Oricum, most likely ori vrea o impacare ori vrea sa ramaneti amici ori cum a zis cineva vorbeste din plictiseala

| MihaiNicu23 a răspuns:

El doar vorbeste de plictiseala cu tine.

| petitconseil a răspuns:

Fostul tau iubit e un coate-goale care habar nu are ce vrea de la viata asta,se invarte ca o curca-n lemne, si nici el nu stie pe ce lume traieste. Vrea si cu slanina-n gura si cu faina-n pod, cam asa ceva.Dar tu de ce-l mai bagi in seama pe face-book daca zici ca te-ai desparit de el? Blocheaza-l, arata-i ca nu-ti pasa.Ce esti tu acum pentru el? Un fel de inlocuitor sau ce? Cat despre alte fete ba ca le iubeste, ba ca nu, fii sigura ca nici alea nu stau cu el cand il vad atat de dezorientat.Eu aici vad ca nici tu nu esti decisa daca il mai vrei sau nu. Daca intr-adevar nu il mai voiai, de mult era el blocat pe Facebook-ul tau...deci nici tu nu esti hotarata.