| FeelTheRainbow a întrebat:

De ce il urasti pe Justin Bieber?(Eu am motivele >mele):
Daca iti place de el...de ce iti place?thinking

Răspuns Câştigător
| Justabutterfly a răspuns:

Mie personal nu-mi place Justin Biber deoarece mi se pare ca a reusit sa castige prea repede faima datorita copiilor. Uni artisti chiar lupta sa ajunga vedete si el le-a castigat imediat.Nu e prea corect.si nici nu prea are calitati vocale...si de frumos.noroc ca are placa

11 răspunsuri:
| curiozitatea a răspuns:

Lumea il uraste pentru ca "e gay" DAR NU ESTE ACESTA ADEVARATUL motiv.asa zic ei.Eu cred ca ura a pornit de la o singura persoana care a zis ca e gay. poate fiind ca e norocos.adikca multi siar fii dorit sa fie talentati si dupa cativa ani sa devina vedete fara sa aiba pile. El a fost surprins in cateva filmari cantand la toble si alte instrumente.[PE YOTUBE] are un talent ne` mai` po`me`nit. A invatat singur sa cante.INCREDIBIL.
Iar majoritatea fetelor` il sustin pentru ca este atragator [depinde de fete] si le place vocea, atitudinea si mai stiu eu cethinking ele stiu. dar eu vad in el ceva ce nu vezi in oricine.
Si intr-un fel il sustin de oare ce nu a ajuns cu pile unde este. a ajuns cu timpul. El nici macar tata nu mai avea.Parinti erau despartiti. Ce copilarie a avut?
Lasati baiatu sa se bucure de vaiata.Atatea cluburi anti Justin. ca saracu azi maine dispare de la TV. mi-e mila de el. el a pornit pe bune nu ca altii.
Madona s-a culcat cu jumatate din populatia poporului de acolo ca sa ajung ce este azi. O baba razgaiata care se rupe in figuri cu celulita.

| TeooTeo a răspuns:

Mie imi place pentru ca:
-ador cum cantalove struck
-imi place cum se imbraca/freza lui
urasc:
-cam are fite

byeelove struck

| haiZI a răspuns:

Nu am dezvoltat vreun sentiment pentru el.Doar antipatie pentru muzica pe care o canta.pa

| Angel_5977 a răspuns:

Eu nu-l urasc dar consider ca a uitat de unde a plecat, a ajuns si el vedeta peste noapte si vai cine e ellaughing

| MadnessCaffe a răspuns:

Il urasc pentru ca se poarta ca o fata.Cand au dat fanii cu prosopul, tricoul sau ce era ala in el, a facut "Au" de parca l-a si durut un prosopo in umar, sa fim seriosi.Se poarta prea ca o fata.

| Rooby a răspuns:

Ca nu imi place fata lui

| Dadda a răspuns:

Hmm...nu`l urasc.nici nu`s fana sa il ascult sau ceva dar ma enerveaza pers care zic ca il urasc dar nici macar nu il cunoscrolling eyes.
Eu cam spun ca se numeste ca le e ciudawhistling. Altfel pentru ce ai putea sa il urasti? ma gandesc ca nu a venit sa omoare pe cineva drag voua ca sa aveti motive sa-l uratilaughing

| maria3111 a răspuns:

Il urasc... vocea subtirica cum o are el e groaznica...si melodiile lui. doamne

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana acum cateva zile, nu aveam nimic cu el.
Dar acum IL URASC!
Pentru ca mama ma obliga sa-mi placa de el!

Pana acum nu-mi placea DE EL, dar nici nu-l uram.
Nu-mi placea nici cum canta(are voce de fata si e fleeegma! la fel ca diriga noastra rolling on the floor )

| pisycootszataa a răspuns:

Imi place de el pentru ca el este singurul baiat care are voce de fata de la asta prineste atata atentie
aa pardon si narcis iustin ianau poate canta opereta deci si el are voce de fatawinking

| Francescutza_9752 a răspuns:

Pai da si mie imi place.
Imi place pentru ca:
-E putin dragut
-imi place cum canta
-imi place imbrakamintea lui
Nu imi place la el:
-are multe fite
-e prostut pentru.ca Selena Gomez doar se foloseste de el!